Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Aktywni na maksa

Dopisało wszystko włącznie z frekwencją i pogodą. Dlatego podczas pierwszego Festiwalu Aktywności w Jedlinie-Zdroju było tip-top. Weekend 1-2 kwietnia wielu zapamięta na długo jako okres niesamowitej aktywności. Festiwal odbył się na terenie Active Jedlina przy ul. Kłodzkiej i oficjalnie otworzył sezon imprez w mieście.

activ1

Było wielu znakomitych gości na czele z olimpijczykami – judoką Rafałem Kubackim oraz Romanem Magdziarczykiem.

Pierwszego dnia Festiwalu Aktywności można było zobaczyć m.in. wyczynowe pokazy na rolkach i BMX-ie w skateparku oraz pokaz taekwondo w wykonaniu dzieci. Nie brakowało innych aktywności: siatkówka, petanque, wycieczka biegowa i rowerowa trasą #Active, przejście z kijkami trasą Radia Wrocław, które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Mniej aktywni zobaczyli prezentację urządzeń do ćwiczeń oraz pokaz fitness. W trakcie imprezy dziewczęta z jedlińskiej grupy tanecznej zaprezentowały pokaz tańca zumba. Wielu wysłuchało prelekcji alpinisty Dariusza Tęczy.

W niedzielę wielu zdecydowało się na udział w wycieczce biegowej, natomiast mniej aktywni kibicowali podczas meczu piłki nożnej VIP-ów. W samo południe w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” oprócz wyjątkowych promocji z okazji otwarcia sezonu, odbył się pokaz na ściance wspinaczkowej, a tuż po nim „szaleństwa” Fly Fitness. Ponadto grupa WOPR Wałbrzych przeprowadziła warsztaty z udzielania pierwszej pomocy.

Fot. użyczone (UM Jedlina-Zdrój)

6 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica