Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Ależ ten wóz wygląda!

Nowoczesny samochód trafił do Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Bogaczowicach. Po uroczystej mszy w kościele parafialnym wójt gminy Mirosław Lech wspólnie ze starostą wałbrzyskim Jackiem Cichurą przekazali auto reprezentantom OSP.

Nowy wóz to lekki samochód pożarniczy ratowniczo-gaśniczy, którego wyposażenie składa się z zestawu do ograniczania, zbierania i odtłuszczania rozlewisk olejowych i innych substancji chemicznych na drogach oraz innych miejscach. Wyposażony też jest w rozsiewacz do sorbentu oraz w zestaw do oznakowania terenu skażonego i pompę szybkiego natarcia. Zamontowany jest też maszt oświetleniowy i wyciągarka. Pojazd będzie systematycznie doposażony w inny sprzęt.

Auto kosztowało 259 tys. zł, a zakup został sfinansowany przez gminę Stare Bogaczowice, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu, a także Nadleśnictwo Wałbrzych.

Fot. użyczone (UG Stare Bogaczowice)

6 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica