Na sygnale, Polecamy

Amator noży nie sprzeda swojego łupu

Najpierw ukradł zestaw markowych noży, wagę kuchenną i porcelanowe podstawki z jednego ze sklepów znajdującego się przy ul. Konopnickiej w Wałbrzychu. Następnie wszystkie skradzione przedmioty mężczyzna próbował sprzedać kilkadziesiąt metrów dalej, w pobliskim podwórku. Dzięki szybkiej rekcji właścicieli sklepu poinformowani o kradzieży policjanci zatrzymali sprawcę na gorącym uczynku.

Do kradzieży doszło 17 kwietnia ok. godz. 16:00. Pracownicy sklepu zorientowali się, że zginął asortyment, a w pobliskim podwórku złodziej próbuje sprzedać skradziony zestaw markowych noży, wagę kuchenną i porcelanowe podstawki o łącznej wartości ponad tysiąca złotych.

Zaalarmowani policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zatrzymali mężczyznę. Złodziejem okazał się 61-letni mieszkaniec Wałbrzycha, który znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2,06 prom. alkoholu w organizmie. Skradzione mienie udało się odzyskać i wróciło na sklepowe półki.

Podejrzany przyznał się do kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

19 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica