Na sygnale, Polecamy

Amfetaminę i marihuanę schował w biurku

Świdniccy policjanci wspólnie z celnikami z Wałbrzycha zatrzymali 18-letniego mieszkańca Świebodzic. Młody mężczyzna posiadał w mieszkaniu łącznie ponad 120 porcji narkotyków. W trakcie przesłuchania zeznał, że narkotyki miał na własny użytek.

amfetamina_swidnica

Funkcjonariusze wraz z psem tropiącym postanowili złożyć „wizytę” pewnemu nastolatkowi ze Świebodzic. Dzięki dobrej pracy operacyjnej podejrzewali, że chłopak może mieć w domu narkotyki. W trakcie przeszukania mieszkania w biurku mundurowi znaleźli 2 woreczki. W środku jednego znajdował się biały proszek, który poddano badaniom. Okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina. W drugim znajdował się susz roślinny. W tym przypadku badanie wykazało, że jest to marihuana.

Łącznie zostało zabezpieczonych ponad 120 porcji tych narkotyków. Osiemnastolatek usłyszał już zarzuty, a w trakcie przesłuchania powiedział policjantom, że narkotyk miał na własny użytek. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Fot. ilustracyjne

24 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica