Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Walim

Babcie i dziadkowie wniebowzięci

To był udany wieczór. Najpierw szacownych gości bawiła dziecięca formacja taneczna, a potem kabaret z Kielc. No, ale to nie był zwykły dzień, tylko specjalny zorganizowany z okazji święta babci i dziadka.

W Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na scenie CKiT wystąpiła formacja taneczna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Walimiu prowadzona przez Magdalenę Ciołkowską. Później widzowie obejrzeli autorski program „Made in Poland” kieleckiego kabaret Czwarta Fala. To młoda formacja, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Do najbardziej znanych postaci wykreowanych przez kabaret należą dwaj nierozgarnięci dresiarze – Kloc i Wentyl. Na koniec występu nie mogło zabraknąć parodii Despacito, czyli Wieśka Tico.

Fot. użyczone (CKiT w Walimiu)

23 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica