Aktualności, Polecamy

Bądź odważny

Już za tydzień (10-12 sierpnia) na Stadionie Wrocław odbędzie się Kongres Świadków Jehowy. W trzydniowym programie m.in. przemówienia i wywiady. Spotkanie odbędzie się pod przewodnim hasłem „Bądź odważny”.

– Dowiedz się co pomoże ci odważnie stawiać czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom. Zobacz, czego o odwadze mogą nas nauczyć inni ludzie, a nawet zwierzęta – tak zachęcają do wzięcia udziału w Kongresie jego organizatorzy. Wstęp jest wolny i jak mówią nie będzie prowadzona zbiórka pieniędzy.

W programie m.in. pokrzepiający wykład o tym dlaczego Jezus powiedział do pogrążonego w żałobie ojca: „Nie bój się”. W niedzielę przed południem uczestnicy wysłuchają opartego na Biblii przemówienia: „Jak nadzieja zmartwychwstania dodaje odwagi? Tego samego dnia zostanie wyświetlony film pokazujący, dlaczego Jonasz przestraszył się i uciekł, zamiast wykonać zlecone mu zadanie.

Kongres Świadków Jehowy odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia na Stadionie Wrocław (Al. Śląska 1). Prelekcje, słuchowiska, wykłady, sympozja każdego dnia w godz. 9:20 – 16:50.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

4 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica