Kultura, Polecamy

Bardzo familijne Lalki

Najbliższa niedziela (9 września) w wałbrzyskim Teatrze Lalki i Aktora upłynie bardzo familijnie bowiem tego dnia zobaczymy spektakle zarówno dla „najnajów”, jak i dla całych rodzin.

Tradycyjnie o godz. 12:30 zapraszamy na pantomimę „U/rodziny: natomiast popołudniową porą o 16:00 na Małej Scenie zobaczymy „Dom” – spektakl dedykowany „najnajowej” publiczności.

„U/rodziny” w reżyserii Eweliny Ciszewskiej, to historia wesołej rodzinki i śmiesznych, absurdalnych rytuałów, utrzymana w konwencji klaunady, pantomimy, teatru ruchu i komiksu. To muzyczna opowieść o dziecięcych emocjach, o budowaniu relacji między rodzeństwem oraz o wzajemnych oczekiwaniach. W tej wieloobsadowej komedii zobaczymy prawie cały zespół wałbrzyskiego Teatru: Annę Jezierską, Bożenę Oleszkiewicz, Urszulę Raczkowską, Filipa Niżyńskiego, Pawła Kuźmę, Seweryna Mrożkiewicza oraz Pawła Pawlika.

„Dom” to kolejna propozycja na spędzenie niedzieli w teatrze. Spektakl w reżyserii Seweryna Mrożkiewicz odwołuje się do historii o stworzeniu świata, która często stanowi inspirację do działań teatralnych. – Tworzenie świata, którego adresatem a jednocześnie uczestnikiem jest dziecko, skłania do użycia form bliskich maluchom. Dlatego w spektaklu nie zabraknie zabaw związanych z ruchem i rytmem, jak również działań plastycznych, nadających kształt całemu zdarzeniu – podkreśla reżyser.

Bilety

„U/rodziny”: 16 zł (dziecko), 18 zł (dorosły)

„Dom”: 20 zł dziecko), 20 zł (dorosły)

Kasa biletowa teatru: czynna jest we wtorek od 8:30 do 11:30 i czwartek od 9:00 do 11:30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem.

Kup bilet on-line: bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.

Fot. użyczone (TLiA/Krysia Lemańska)

8 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica