Polecamy, Sport

Bez bramek na pożegnanie

Ostatnią kolejkę rozegrały w ubiegły weekend piłkarki Ekstraligi kobiet. Na pożegnanie sezonu AZS PWSZ zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Czarnymi Sosnowiec.

Z różnych powodów Kamil Jasiński nie mógł skorzystać w tym meczu z usług dwóch naszych bramkarek. Emilia Krajewska jest kontuzjowana, a Weronika Klimek nie mogła zagrać z powodu zapisu w umowie transferowej pomiędzy obydwoma klubami. W tej sytuacji między słupkami stanęła więc Monika Kędzierska i ze swojego zadania wywiązała się poprawnie.

Czarni przez większą część spotkania mieli przewagę, ale niewiele z niej wynikało. Większość ataków gospodyń rozbijała się o bardzo dobrze tego dnia grający blok defensywny wałbrzyszanek. Przyjezdne z kolei, przyczajone na własnej połowie, od czasu do czasu odgryzały się przeciwniczkom kontratakami, ale i naszym paniom brakowało zdecydowania i nieco szczęścia pod bramką rywalek. W efekcie pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

Ten korzystny rezultat został niestety okupiony poważnie wyglądającą kontuzją Jessiki Pluty, która musiał przedwcześnie opuścić boisko i zostać odwieziona do szpitala. Był to ostatni mecz w obecnym sezonie piłkarek spod Chełmca, które zakończyły rozgrywki na czwartym miejscu w tabeli.

Czarni Sosnowiec – AZS PWSZ Wałbrzych 0:0

AZS PWSZ: Kędzierska – Pluta (60 Gradecka), Mesjasz, Zawadzka, Aszkiełowicz, Siwińska, Rędzia, Szewczuk, Dereń (90+3 Maciukiewicz), Rozmus, Głąb.

Fot. archiwum/ben

28 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica