Aktualności, Polecamy

Bezpieczny Kierowca blisko finału

Iwona Stańko, Rafał Sycha i Maciej Małecki to najlepsi uczestnicy akcji „TOYOTA Bezpieczny Kierowca 2019”. W finałowej rozgrywce, która odbyła się w sobotę, 4 maja udział wzięło ok. 60 osób, a w całej tegorocznej kampanii przeszkolono ponad 100! Ostateczne starcie o prestiżowy tytuł rozegrane zostanie w czerwcu podczas Dolnośląskiego Rajdu o Kropelce – turystycznej rywalizacji w ekojeździe dla amatorów.

Miniona sobota na placu pod fabryką Toyoty w Wałbrzychu była dniem pełnym emocji. Wszystko z powodu zaciętej rywalizacji w finałowych rozgrywkach akcji „TOYOTA Bezpieczny Kierowca 2019”. Do walki stanęły 64 osoby. Najliczniejszą grupę finalistów stanowili pracownicy Toyoty Motor Manufacturing Poland. W kategorii kobiet były z kolei 23 panie, a niemal o połowę mniej liczna była kategoria mężczyzn.
Akademia Bezpiecznej Jazdy pod wodzą Piotra Starczukowskiego na finałowe rozgrywki przygotowała zadania, które sprawdzały wiedzę i umiejętności uczestników. Groźny telefon, bezpiecznie do celu (jazda po torze), bezpieczny trening (próba zręcznościowa), jeżdżę płynnie (slalom do przodu i do tyłu), unikam poślizgów (jazda po torze na trolejach), kontroluję poślizg to najważniejsze wyzwania w części praktycznej. Finaliści przeszli też testy na prawo jazdy oraz sprawdziany z ekojazdy i udzielania pierwszej pomocy. Więcej w ostatnim wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego.
„TOYOTA Bezpieczny Kierowca 2019” – wyniki finałów
Kobiety
1.Iwona Stańko
2.Agnieszka Pulnowska
3.Joanna Rutkowska
Pracownik TMMP
1.Maciej Małecki
2.Marcin Ziemniak
3.Marcin Stachowiak
Mężczyźni
1.Rafał Sycha
2.Michał Mazur
3.Damian Wędrychowicz
Fot. użyczone/materiały organizatorów

7 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica