Polecamy, Sport

Biegali w strugach deszczu, ale nie żałowali

W trudnych warunkach atmosferycznych i z wymagająca trasą przyszło zmierzyć się uczestnikom 6 Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój. Uczestniczyli wyruszyli na trasę w niedzielę z kompleksu Active, a najlepsi na mecie pojawili się po zaledwie półtorej godzinie.

Dystans 21 kilometrów przebiegał w większości po górskich drogach, z dużymi przewyższeniami. Dodatkowym utrudnieniem był padający deszcz i śliska nawierzchnia. Żaden z uczestników nie żałował swojego udziału w tej prestiżowej imprezie biegowej, a warunki atmosferyczne stanowiły dodatkową motywację.
Klasyfikację prowadzono osobno dla kobiet i mężczyzn zarówno w kategorii open jak i w poszczególnych kategoriach wiekowych. Osobną klasyfikacją objęci zostali mieszkańcy Jedliny-Zdroju. W ramach imprezy zorganizowano także mistrzostwa Stowarzyszenia Pro-Run Wrocław i bieg dla dzieci Sonko Kids Run. Limit uczestników ustalono na poziomie 800 osób. W kat. open kobiet zwyciężyła Maria Czok, a najlepszy w kat, open mężczyzn był Andrzej Witek.
Po biegu odbyła się uroczysta dekoracja najszybszych biegaczy i losowanie nagród. Warto zaznaczyć, że każda pani na mecie oprócz pamiątkowego medalu otrzymywała różę. Bieg został zorganizowany przez Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław, przy współorganizacji Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju i Stowarzyszenia „Biegaj w Jedlinie”.
Wyniki 6 Półmaratonu Górskiego Jedlina-Zdrój
Kat. open mężczyzn
1.Andrzej Witek 01:25:57
2.Pavel Brydl 01:31:25
3.Tomasz Blados 01:32:09
Kat. open kobiet
1.Maria Czok 01:46:17
2.Kinga Gomołysek 01:47:34
3.Anna Skalska 01:54:41
Fot. użyczone (UM Jedlina-Zdrój)

14 maja 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica