Na sygnale, Polecamy

Bili na ulicy, a potem na klatce schodowej

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali dwóch młodocianych mieszkańców Boguszowa-Gorc, którzy dokonali pobicia w tej miejscowości 19-letniego mieszkańca tej miejscowości. Obaj podejrzani staną teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Do zdarzenia doszło dwa tygodnie temu przy ul. Kościuszki w Boguszowie-Gorcach. Dwaj sprawcy w wieku 20 i 17 lat znali swoją ofiarę. Około godziny 23:00 zaatakowali mężczyznę na ulicy, a następnie kiedy pokrzywdzony próbował uciec, pobili go na klatce schodowej jednego z budynków, kopiąc i bijąc po całym ciele.

Podjęte przez funkcjonariuszy działania doprowadziły do zatrzymania sprawców pobicia trzy dni po zdarzeniu w mieszkaniu przy ul. Różanej w Boguszowie-Gorcach.

Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo obaj mogą trafić za kraty więzienia nawet na 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

23 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica