Polecamy, Sport

Brąz Dominika w doborowym towarzystwie

Turniej karate Shinkyokushinkai w ramach Kobierzyce Cup, który odbył 6 kwietnia zgromadził na tatami ponad 600 zawodników z Polski, Czech, Ukrainy i Rosji, przedstawicieli 49 klubów. Wałbrzych reprezentował Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai „OBI” z Sobięcina.

??

Turniej w Kobierzycach rozgrywany był po raz dziewiąty, a słynie on z tego, że przyjeżdżają na niego najlepsi zawodnicy z kraju i zagranicy. Do walk na 5 matach stanęło 5 reprezentantów z UKKS „OBI”, a wszystkie walki stały na bardzo wysokim poziomie.
Trecie miejsce w kategorii juniorów – 70kg wywalczył 16-letni Dominik Obuchowski, pozostała czwórka niestety odpadła w walkach o wejście do półfinałów. Trzeba tutaj dodać, że Dominik walczył w kategorii, w której startowali zawodnicy z trzech roczników, mający 16, 17 i 18 lat. Reprezentant wałbrzyskiego klubu był tym najmłodszym, co w tym wieku ma bardzo duże znaczenie.
Do Kobierzy z Wałbrzycha pojechali jeszcze Julia Obuchowska, Mateusz Mielnik, Kuba Nowak i Krystian Raś. Sensei Tomasz Obuchowski na turnieju był sędzią głównym na jednej z mat, a zawodników do wyjścia przygotowywała Sempai Agnieszka Obuchowska.
Fot. użyczone (UKKS OBI)

11 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica