Polecamy, Sport

Brazylijczycy w Zdroju

Niemałą sensację wzbudzają piłkarze z Ameryki Południowej występujący od niedawna w polskiej klasie okręgowej w barwach zespołu KS Zdrój Jedlina-Zdrój. Przygoda brazylijskich piłkarzy z drużyną spod Wałbrzycha zaczęła się 2 lata temu od meczu pokazowego.

Wtedy też została nawiązana współpraca, której owocem są transfery Brazylijczyków do jedlińskiej drużyny. Dwóch brazylijskich piłkarzy: Renan De Oliveira Moura i Patrick Do Nascimento Silva gra od rundy wiosennej w drużynie KS Zdrój, jeden jest testowany, a kolejny brazylijski piłkarz czeka na dopełnienie formalności, aby mógł grać w zielono-czerwonych barwach jedlińskiego klubu.
23-letni Patrick Do Nascimento Silva to pomocnik. Występował w klubach z Rio de Janeiro: Campos Associacao i Americano. Z kolei 18-letni pomocnik Gustavo Araujo Rodrigues do tej pory grał w zespole Santa Cruz Esporte Clube, natomiast Renan De Oliveira Moura to 21-letni pomocnik, który reprezentował barwy takich klubów jak Olaria, Goias, Botafogo, Santo Andre i 15 de Jau.
Dodajmy, że w meczu, który odbył się w zeszłą w ramach 16 kolejki klasy okręgowej Renan De Oliveira Moura strzelił gola, a Zdrój wygrał 2:0 z Górnikiem Boguszów-Gorce.
Fot. użyczone (UM Jedlina-Zdrój)

26 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica