Na sygnale, Polecamy

Był nietrzeźwy i porządnie narozrabiał

Najpierw 21-latek wybił szybę w budynku przy ul. Zamkowej w Wałbrzychu, a później już w innym miejscu dokonał kradzieży z włamaniem. Sprawca był nietrzeźwy. Mężczyzna krótko po swoich wybrykach został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w niedzielną noc, 19 listopada. Nietrzeźwy 21-latek rozbił szybę w budynku przy ul. Zamkowej w Wałbrzychu, a następie oddalił się w nieznanym kierunku. Straty oszacowano na ponad 500 zł. Tego samego dnia, ale kilkanaście godzin później, ktoś dokonał kradzieży z włamaniem do plebanii znajdującej się przy ul. Przemysłowej. Ukradziono komputer oraz router o łącznej wartości około 3 tys. zł.

Funkcjonariusze zajmujący się sprawą powiązali ze sobą oba zdarzenia i ustalili, kto jest ich sprawcą. W minioną środę zatrzymali 21-latka w miejscu zamieszkania przy ul. Piotra Skargi w Wałbrzychu.

Mężczyzna podczas czynności procesowych przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Policjanci prowadzą działania, aby odzyskać skradzione mienie. Młody wałbrzyszanin stanie natomiast przed sądem. Za samą kradzież z włamaniem może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Fot. ilustracyjne

 

2 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica