Kultura, Polecamy

Cała niedziela pełna emocji

Już 9 czerwca zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na pokazy najnowszych premier. O godz. 12.30 na Dużej Scenie teatr zaprezentuje spektakl „13 bajek z królestwa Lailonii” w adaptacji i reżyserii Marty Streker na podstawie książki 13 bajek z królestwa Lailonii dla dużych i małych Leszka Kołakowskiego.

Spektakl, dedykowany widzom od 7. roku życia, opowiada kilkanaście historii o absurdach naszego życia codziennego, skomplikowanych relacjach z otoczeniem oraz roli Boga. W tytułowej Lailonii życie rządzi się własną logiką, niczym na planecie Małego Księcia: wyrośnięty na plecach garb może przejąć władzę nad człowiekiem; by zachować piękno twarzy, zamyka się ją w kuferku; naleśniki są ludzkich rozmiarów; a ze wstydu można nawet zniknąć. Spektakl dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wałbrzych.
Tego samego dnia o godz. 16.00 Mała Scena TLiA zamieni się w przestrzeń przyjazną maluchom w wieku od 1 do 3 lat. Zapraszamy na spektakl „Raz, dwa, trzy…” w reż. Seweryna Mrożkiewicza, czyli muzyczno-ruchową zabawę dla najnajmłodszych i ich rodziców. To wyliczanki, które uruchomią każde ciało, zarówno to małe, jak i to duże. To przede wszystkim nieodparta potrzeba ruchu, rytmu i dźwięku.
Bilety na spektakle: 13 bajek z królestwa Lailonii: 19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci); Raz, dwa, trzy…: 20 zł (dorośli, dzieci)
Kasa biletowa teatru, tel. 74 666 73 41 czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem. Kup bilet on-line na: bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.
Fot. użyczone (W. Łomża)

8 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica