Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Chcą się rozwijać po europejsku

Gmina Jedlina-Zdrój przystępuje do realizacji kolejnych zadań w ramach „Modernizacji Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego”. Planowanych jest mnóstwo działań. Dofinansowanie jakie gmina pozyskała na ten cel to ponad 241 tys. zł.

Planowane jest zagospodarowanie terenu wokół istniejącego skateparku poprzez budowę rowerowego toru przeszkód, budowę urządzeń do ćwiczeń typu street workout, CrossFit, ustawienie rzeźby multimedialnej oraz budowę zadaszenia nad częścią trybun w obrębie boiska do piłki nożnej.

Zadanie realizowane jest w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” i dotyczy działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie „Budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej”.

Modernizacja Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego ma na celu poszerzenie ogólnodostępnych usług dla mieszkańców w zakresie szeroko rozumianej rekreacji w oparciu o lokalne zasoby. Szacuje się, że po modernizacji obiektu zwiększy się liczba osób korzystających z kompleksu o ok. 1000. Planowane zakończenie inwestycji to trzeci kwartał tego roku.

Fot. użyczone/UM Jedlina-Zdrój

20 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica