Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Stare Bogaczowice

Cisy jak w pradawnych czasach

U podnóża Zamku Cisy pojawiły się dziesiątki rycerzy, by wziąć udział w turnieju. Budowla ożyła niczym w czasach średniowiecznych. Oprócz rycerstwa zjechały też damy dworu i okoliczni rzemieślnicy. Był to I Turniej Rycerski pod Zamkiem Cisy.

Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji: walki rycerskie, turniej łuczniczy, bieg dam i rycerzy oraz różnorodne warsztaty rzemieślnicze, choćby wybijanie monet, obszywanie skór, lepienie garnków glinianych czy plecenie wianków.

Na wszystkich czekało pyszne jadło i świetna zabawa. A wstęp oczywiście był bezpłatny. Co ważne odwiedzający mogli dojechać na teren imprezy drogą asfaltową o co zadbali nieco wcześniej włodarze gminy Stare Bogaczowice.

Fot. użyczone (UG Stare Bogaczowice)

31 lipca 2018

ONE COMMENT ON THIS POST To “Cisy jak w pradawnych czasach”

  1. Mirek napisał(a):

    Dramat, ostatni cichy i spokojny zakątek został zbeszczeszczony. Jaki idiota wymyślił drogę asfaltową. Do niedawna można było pojechać rowerkiem albo na pieszą wycieczkę do ciekawego miejsca i odpocząć. W tej chwili zacznie się wożenie du..y autem ludzi którzy jadą tylko podrzeć mordy przy muzyczce z BMW, poszaleć w dresach i tyle. Ludzie przestańcie niszczyć przyrodę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica