Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

Co dwie głowy to nie jedna

Co kryje się pod tym hasłem? Święto jesiennych plonów zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach. Jest to nowa propozycja dla mieszkańców miasta jak i jego okolic, a jej głównymi bohaterkami są dynia i kapusta.

????????????????????????????????????

Przed tygodniem przy pięknej pogodzie w Małym Rynku w Boguszowie-Gorcach pojawiły się liczne stoiska z animacjami dla dzieci i dorosłych. Można było nauczyć się m.in. wyrobu ozdób ze słomy, czy biżuterii, ale też wziąć udział w licznych konkursach zręcznościowych. Nie zabrakło  piosenek biesiadnych i występów artystycznych, połączonych z konkursami o tematyce ludowej. Zwycięzcy zdobyli atrakcyjne nagrody, ale nikt nie wyszedł z pustymi rękami.

Podczas imprezy mieszkańcy mogli skosztować swojskich specjałów. Królowały smalec, ogórki, chleb razowy, a także kapuśniak, przygotowany przez niezastąpioną Halinę Bieniecką.  Impreza okazała się wielką atrakcją zarówno dla smakoszy jak i tych wszystkich, którzy lubią dobrze się bawić.

Fot. użyczone (MBP-CK)

 

7 października 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica