Polecamy, Sport

Czech bezkonkurencyjny na torze w Szczawnie

Słoneczna Polana jak przed laty zapełniła się widzami, którzy obserwowali widowiskowe zawody kolarskie. W Szczawnie-Zdroju rozegrano 4x ProTour – Round 2 UCI 2. Na starcie zjawiło się kilkudziesięciu śmiałków ze ścisłej światowej czołówki w four crossie.

W najważniejszej kategorii elite, w której startowało 40 zawodników, nie było niespodzianki i karty rozdawali faworyci. Wygrał Czech Tomaš Slavik, który w finałowym wyścigu wyprzedził Francuza Quentina Derbiera oraz Szweda Felixa Beckemana. Najlepszym polakiem okazał się Gustaw Gądela, który uplasował się na 8 pozycji. W kategorii amatorów najlepszy był Bartosz Giemza, na drugiej pozycji przyjechał Jakub Groń, a trzeci był Jakub Reichel.

To kolejne zawody w four crossie organizowane w Szczawnie-Zdroju po „reaktywowaniu” do tego celu Słonecznej Polany. Jak zwykle w uzdrowisku zjawiła się cała światowa czołówka tej dyscypliny sportu, nie zawiedli też kibice, którzy w sobotnie popołudnie i wieczór tłumnie stawili się, by oglądać karkołomne popisy kolarzy na specjalnie do tego przygotowanym torze.

Fot. użyczone (UM Szczawno-Zdrój)

24 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica