Na sygnale, Polecamy

Czołowe zderzenie samochodów w Mieroszowie

Sześć osób poszkodowanych, zniszczone samochody i pijak za kółkiem – tak w skrócie można opisać wypadek, do którego doszło w ostatnią niedzielę na drodze krajowej nr 35 w Mieroszowie. Pijany kierowca Forda zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się czołowo z Citroenem.

wypadek_mieroszow

W wyniku wypadku sześć osób trafiło do szpitala. Rodzice z 2-letnim synem oraz 7-letnią córką z Citroena oraz kierowca i pasażer Forda. Z ustaleń policji wynika, że na zakręcie drogi krajowej nr 35 w Mieroszowie prowadzony przez 27-latka Ford zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadący z naprzeciwka Citroenem. Sprawca wypadku jechał na „podwójnym gazie”. Miał 2,26 prom. alkoholu w organizmie. Jego pasażer również był pijany. Dodatkowo kierowca nie posiadał prawa jazdy.

Na szczęście nikomu z czteroosobowej rodziny, która ucierpiała w wypadku nic poważnego się nie stało. Najbardziej poturbowany jest pasażer z Forda. Sprawcy wypadku grozi natomiast kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Przez długi czas droga, gdzie doszło do czołowego zderzenia była zablokowana.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

7 sierpnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica