Na sygnale, Polecamy

„Czołówka” z ciężarówką

Do czołowego zderzenia samochodu osobowo-dostawczego z ciężarowym doszło w zeszły poniedziałek ok. godz.12:30 na ul. Wałbrzyskiej w Kowalowej (gm. Mieroszów). W wypadku brał udział także ciągnik rolniczy. Dwie osoby z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala, droga krajowe nr 35 przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca auta osobowo-dostawczego podczas wyprzedzania ciągnika na łuku drogi nie zauważył nadjeżdżającej z naprzeciwka ciężarówki. Kierowcy nie mieli szans na uniknięcie wypadku i doszło do „czołówki” obu pojazdów. W wyniku wypadku kierowca i pasażer samochodu osobowo-dostawczego w ciężkim stanie trafili do szpitala.
Policjanci apelują o ostrożną jazdę, dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drogach, stosowanie pasów bezpieczeństwa, włączanie świateł zewnętrznych. – Stosujmy się do ograniczeń prędkości, wyprzedzajmy inne pojazdy jedynie kiedy jest to dozwolone i nie powoduje zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zwracajmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo przy dojeżdżaniu do przejść dla pieszych – przypominają funkcjonariusze.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

11 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica