Na sygnale, Polecamy

Czworo nietrzeźwych tylko w niedzielę

Co jest nie tak z ludźmi, że wsiadają za kółko po spożyciu napojów wyskokowych?! Policjanci tylko podczas minionej niedzieli zatrzymali na ulicach Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju czworo nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał aż 2,35 prom. alkoholu w organizmie.

Pierwszych dwoje nietrzeźwych kierujących 13 maja w środku nocy zatrzymali do kontroli drogowych w Szczawnie-Zdroju policjanci z wałbrzyskiej drogówki. O godzinie 3:45 przy ul. Kolejowej u 21-letniej wałbrzyszanki badanie wykazało 2,14 prom. alkoholu w organizmie, a godzinę później przy ul. Sienkiewicza patrol zatrzymał 37-latka, który miał 2,35 prom. tej substancji we krwi.

O godzinie 11:30 policjanci prewencji zatrzymali przy ul. Osiedleńców w Wałbrzychu 35-letniego mieszkańca miasta. Badanie wykazało u mężczyzny kierującego samochodem marki Volkswagen 0,82 promila alkoholu w organizmie. Tuż przed godziną 23:00 w Wałbrzychu przy ul. 11 Listopada mundurowi dokonali kontroli jadącego rowerzysty. Wynik badania 25-latka to 1,56 prom. alkoholu we krwi.

Przypomnijmy, że nieodpowiedzialni nietrzeźwi kierowcy muszą się liczyć z karą pozbawienia wolności do 2 lat, dożywotnim zakazem kierowania pojazdami oraz wysoką grzywną, rowerzyści natomiast z wysoką grzywną oraz zakazem kierowania pojazdami.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

14 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica