Aktualności, Polecamy

Czysty Książ – sprzątaj z nami w sobotę

Zamek Książ jak co roku włącza się w akcję „Czysty Wałbrzych” organizowaną przez Urząd Miasta w Wałbrzychu. Wszystkich zainteresowanych, którym leży na sercu czystość okolic Książa zapraszamy przed budynek bramy w najbliższą sobotę 21 kwietnia.

-Zbiórka odbędzie się o godzinie 10:00. Przekażemy sprzęt niezbędny do prac porządkowych czyli grabie, worki i rękawice. Wyznaczymy także punkty na terenie parku i w najbliższym otoczeniu zamku, które będziemy wspólnie porządkować w podgrupach. Niemal wszyscy pracownicy Książa zadeklarowali swój udział w akcji – wyjaśnia prezes zamku Książ w Wałbrzychu, Anna Żabska.

Wielkie sprzątanie Wałbrzycha jest inicjatywą integrującą mieszkańców miasta wokół tematu, który wszystkim powinien leżeć na sercu czyli czystości środowiska, w którym żyjemy.

W tym roku podczas wielkiego sprzątania po raz pierwszy do pracowników i sympatyków Zamku Książ dołączą studenci z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. – Grupa pod kierunkiem dr Justyny Jaworek będzie porządkowała ogrody i park. Już niebawem niektórzy z nich będą odbywali praktyki w książańskich ogrodach. Dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy niespodziankę, która zakończy naszą akcję „Czysty Książ” – dodaje Mateusz Mykytyszyn, specjalista ds. komunikacji.

Fot. użyczone (Zamek Książ)

19 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica