Aktualności, Polecamy

Czytajcie Tygodnik Wałbrzyski

Znamy wszystkie szczegóły reformy oświaty w Wałbrzychu. Wiemy jaki kształt będzie mieć sieć szkół w mieście. Czy i jakie placówki zostaną zlikwidowane, a które czeka połączenie? Czytajcie w najnowszym Tygodniku Wałbrzyskim, który od wtorku można kupić na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. O czym jeszcze u nas?

tw_18-04

Krajobraz po katastrofie w Świebodzicach. Zbieramy wszystkie informacje po tej tragedii, podpowiadamy jak można pomóc poszkodowanym i czego ci ludzie najbardziej potrzebują. A potrzebują wiele.

Kopalnia Surowców Skalnych w Bartnicy otrzymała koncesję na wydobywanie melafiru ze złoża w Rybnicy Leśnej. Wydał ją marszałek województwa dolnośląskiego. Co to oznacza dla firmy oraz okolicznych mieszkańców?

Wielkie sprzątanie i sadzenie. W najbliższa sobotę cały Wałbrzych rusza, by posprzątać miasto po zimie i przygotować je do sezonu turystycznego. Każdy może wziąć udział i dostanie jeszcze za to drobny upominek.

Policja poszukuje sprawcy napadu. Podajemy rysopis bandyty, który napadł na kobietę przy ul. Lotników w Wałbrzychu, niedaleko ogródków działkowych. Zobacz, może go znasz. Jeśli tak pomóż policji schwytać mężczyznę.

Tajemnica odkrytej tzw. „Sztolni Australijczyka” musi poczekać na rozwiązanie. Jak mówi Łukasz Orlicki z grupy poszukiwawczej, tajemnicę być może uda się rozwikłać pod koniec sierpnia. Dlaczego akurat wtedy i co może skrywać się pod ziemią?

Oprócz tego jak zwykle u nas mnóstwo sportu, kultury, garść informacji z regionu oraz kronika kryminalna. Najnowszy numer Tygodnika Wałbrzyskiego do kupienia od wtorku (18 kwietnia) w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej.

19 kwietnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica