Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Delfinek pięknieje

Budowa krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 3 w Głuszycy nabrała tempa. Prace wykończeniowe przebiegają sprawnie i zgodnie z harmonogramem.

Zakończył się już etap prac związanych z montażem fasady okiennej, termomodernizacją i tynkowaniem zewnętrznym obiektu. Teren wokół basenu został wyrównany i zainstalowano już lampy oświetleniowe, a niebawem rozpoczną się prace brukarskie. Wewnątrz obiektu dobiegają końca prace polegające na wypłytkowaniu pomieszczeń technicznych. W obiekcie zamontowano instalację elektryczną, kanalizacyjną i rozpoczęły się prace związane z montażem systemu wentylacyjnego. W piwnicach trwa montaż kotłowni do ogrzewania obiektu. Rozpoczął się także etap prac związanych z instalacją technologii basenowej. Na zamówienie u producenta przygotowywana jest niecka basenowa ze stali nierdzewnej, która w grudniu będzie montowana.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

 

25 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica