Kultura, Polecamy

Dla kochanych dzieci

Nadeszła jesień, jest coraz zimniej, pada deszcz i liście z drzew… To znak, że zbliża się… zima! A zimą Święty Mikołaj pędzi swoimi saniami z prędkością światła, aby już 6 grudnia do was dotrzeć!

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie z prawdziwym Św. Mikołajem. W tym roku będziecie mogli bawić się z Elfem Leonem i Reniferem Ryśkiem – wiernym druhem Leona. Będą tańce, konkursy i mnóstwo zabawy, a przede wszystkim odwiedzi nas Święty Mikołaj. Jak co roku przyniesie prezenty, ale tylko dla tych dobrych, pomocnych i grzecznych. Więc jeśli chcecie dostać prezent, to macie jeszcze trochę czasu na poprawienie swoich błędów i zrobienie paru dobrych uczynków. Trzymamy za was kciuki i zapraszamy do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury już 6 grudnia o godz. 17.00.

Zabawa dla dzieci od 3 lat. Bilety: 10 zł/osoba, do nabycia w WOK na Piaskowej Górze oraz w WOK na terenie Starej Kopalni. Magazyn prezentów znajduje się przy ul. Broniewskiego 65a i czynny jest do 5 grudnia do godz. 12.00. Szczegółowe informacje pod nr tel. 74/66 70 953, 74/640 99 15.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

25 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica