Kultura, Polecamy

Dni Wałbrzycha nietypowo w maju

Nie z początkiem września jak to bywało w ostatnich latach, ale pod koniec maja odbędą się tegoroczne Dni Wałbrzycha. Organizatorzy zapewniają, że 26 i 27 maja atrakcji nie zabraknie.

dni_walbrzycha_2017

Święto miasta w tym roku już w maju. W ramach Dni Wałbrzycha zagrają: „Letnia scena Eski” i „Wawa Live”. Będziemy bić także rekord kraju w śpiewaniu hymnu Polski.

Dni Wałbrzycha po kilku latach powracają na stadion Aqua-Zdroju przy ul. Ratuszowej. Święto miasta rozruszają między innymi: Perfect, Oceana, Dawid Kwiatkowski, SILENTlive, Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” oraz laureaci konkursu „Wałbrzych ma talent”. Wspomniana Oceana wystąpi w sobotę 27 maja około godziny 19.30. Niemiecka wokalistka, której twórczość oscyluje wokół soulu, popu, jazzu, funku oraz bluesa, została wybrana przez UEFA wykonawczynią oficjalnej piosenki mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbywały się w 2012 roku w Polsce i Ukrainie.

Ponad 120 metrów kwadratowych sceny, potężne telebimy, najnowocześniejsze systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe. Ekstra lunapark, konkursy, roztańczona zumba, smaczne jadło. Dodatkowo w sobotę w ramach Dnia Dziecka specjalne atrakcje dla milusińskich, m.in. na wesoło zasłuchamy się w twórczości Brzechwy – to wszystko zapewniają organizatorzy i ma to spowodować, że nikt się nie będzie nudził i narzekał na brak atrakcji.

14 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica