Na sygnale, Polecamy

Do garażu włamał się… 14-latek

Łupem nastolatka z Boguszowa-Gorc padły rozmaite elektronarzędzia, a także akcesoria motocyklowe. Straty łącznie oszacowano na 1300 zł. Policjanci szybko schwytali sprawcę, który przedmioty sprzedał trzem osobom. Funkcjonariuszom udało się odzyskać skradzione przedmioty. Nieletnim złodziejem zajmie się Sąd Rodzinny, a paserom grozi nawet do 5 lat więzienia.

wlamanie_garaz

Do włamania doszło w poniedziałek (5 czerwca) na terenie Boguszowa-Gorc. Z garażu złodziej wyniósł szlifierki oscylacyjne, wiertarkę udarową, szlifierki kątowe, dwa kaski motocyklowe, długie rękawiczki, kompresor oraz kominiarki. Sprawą natychmiast zajęli się boguszowscy policjanci. Po zebraniu szczegółowych informacji wytypowali i zatrzymali sprawcę włamania. Okazał się nim 14-letni mieszkaniec gminy. Jak się okazało zaraz po kradzieży sprzedał skradzione mienie dwóm 20-latkom i 45-letniej kobiecie. Funkcjonariusze odzyskali zrabowane przedmioty. Nieletni podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży. Chłopcem zajmie się Sąd Rodzinny. Paserom za nabycie rzeczy pochodzących z przestępstwa grozi natomiast kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

8 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica