Aglomeracja Wałbrzyska, Boguszów Gorce, Polecamy

Dobry początek ferii z Witoldem

Młodzież z Boguszowa-Gorc miło spędza czas wolny od szkoły. Na dobry początek ferii w Centrum Witold zorganizowano zabawę karnawałową w ramach zajęć „Pracowni Twórczej na SPĄGU”.

ferie_witold

Podczas dyskoteki uczniowie bawili się przy muzyce mechanicznej, chętnie prezentowali też swoje talenty wokalne i akrobatyczne. Dziewczęta przygotowały tort i sałatkę owocową, a chłopcy zadbali o odpowiednią muzykę.

Kolejną propozycją CKK Witold na ciekawe spędzenie czasu wolnego była wycieczka do Sokołowska i odwiedziny w „Pracowni Orange”. Instruktorzy ze Stowarzyszenia Filtrator poprowadzili tam zajęcia komputerowe z projektowania i druku 3D oraz warsztaty z czerpania papieru. Pracownię wszyscy opuścili z uśmiechem i z pamiątką – samodzielnie wykonaną kartką.

W Centrum Witold nie zapomniano też o najmłodszych. Specjalnie z myślą o nich zaplanowano bal karnawałowy „W Bajkolandii”, który odbędzie się w ten piątek (17 lutego) w godzinach 16.00-17.30. Impreza ma charakter otwarty, zapraszamy wszystkie dzieci.

Fot. użyczone (CKK Witold)

17 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica