Polecamy, Sport

Dobry prognostyk

Świetne występy podczas pierwszej edycji Pucharu Polski MTB w Białymstoku zaliczyli kolarze górscy KKW Nexelo Wałbrzych. Wyścig sprzed tygodnia był jednym z trzech (obok Wałbrzycha i Jeleniej Góry) zawodów wpisanych do kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej.

Nowa zawodniczka Klubu Kolarstwa Wałbrzych, Magdalena Zielińska wygrała wyścig w kategorii Elita Kobiet, przy okazji zajmując pierwsze miejsce w kategorii do 23 lat. Wygrana w koronnej kategorii, na wyścigu rangi międzynarodowej, to znakomity debiut w barwach wałbrzyskiego klubu. Kolejne miejsce na podium w Białymstoku zajął Filip Brzóska, zeszłoroczny brązowy medalista MP juniorów młodszych, uplasował się na drugiej pozycji. Dzięki temu może być niemal pewny kwalifikacji do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Pozostałe wyniki reprezentantów KKW Nexelo Wałbrzych w kategoriach juniorów i juniorów młodszych również pozwalają z optymizmem patrzeć na dopiero zaczynający się sezon kolarski. Kolejne sprawdziany w Pucharze Polski już w maju, w tym ten najważniejszy w Wałbrzychu. Już 11 maja w Parku im. Jana III Sobieskiego odbędzie się 3 edycja Pucharu Polski MTB „Górale na start”. Wyścig posiada rangę C1 Międzynarodowej Unii Kolarskiej, co oznaczy, że w walce o zwycięstwo na swoim podwórku zawodnicy KKW będą musieli pokonać nie tylko czołówkę polskiego, ale i światowego kolarstwa górskiego.
Fot. użyczone (KKW Nexelo Wałbrzych/Bartosz Bober)

18 kwietnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica