Kultura, Polecamy

Dobrze, że jesteś, czyli akcja dla zwierzaków

Już 24 marca o godz. 12.30 zapraszamy dzieci od 5. roku życia do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na niezwykle wzruszający spektakl „Dobrze, że jesteś” w reż. Joanny Gerigk. „Dobrze, że jesteś” to opowieść o przyjaźni oraz mądrości życiowej, która ukryta jest w dojrzałym wieku.

Dwaj obwoźni handlarze, znający się od dawna, czekając na klientów, opowiadają pewną historię. Jej głównym bohaterem jest stary pies Burek, wyrzucony z domu przez właściciela, który uznał, że ten do niczego się już nie przyda. Osamotniony pies poszukuje nowego domu i przyjaciela. Ostatecznie wszystko dobrze się kończy, bo każdy, nawet ten, któremu zdarza się popełniać błędy, ma poczucie pragnienia bliskości kogoś drugiego. Historia starego psa Burka ma nauczyć najmłodszych widzów szacunku zarówno do zwierząt, jak i ludzi.
Razem z psem Burkiem – bohaterem spektaklu będzie zbierana karma dla zwierząt ze schroniska w Wałbrzychu. Osoby, które przyniosą do teatru 1 puszkę karmy dla psa lub kota, będą mogły kupić bilet w cenie 10 zł (promocja wyłącznie w kasie teatru). Po zakończeniu akcji zebrana karma zostanie przekazana do Schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu przy ul. Łokietka 7.
Spektakl „Dobrze, że jesteś” zostanie również zagrany 21 marca o godz. 9.00 podczas Światowego Dnia Lalkarstwa. Z tej okazji bezpośrednio po spektaklu aktorzy-lalkarze zdradzą widzom tajniki swojego zawodu.
Bilety na spektakl: 19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci). Uwaga promocja biletowa: przynieś karmę dla zwierząt, a kupisz bilet za jedyne 10 zł – promocja wyłącznie w kasie teatru. Jedna puszka karmy = jeden bilet za 10 zł!
Kasa biletowa teatru (tel. 74 666 73 41) czynna jest na godzinę przed spektaklem. Kup bilet także on-line: www.bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.
Fot. użyczone (TLiA)

23 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica