Aktualności, Polecamy

Docenieni za inwestycje

Wałbrzych znalazł się w pierwszej dziesiątce miast na prawach powiatu nagrodzonych w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”. Zajęliśmy 10 miejsce w dziale Wydatki Inwestycyjne Samorządów 2017.

wydatki_inwestycyjne_wyroznienie

W tej kategorii podsumowano wydatki na inwestycje w miastach w latach 2014-2016, a tak wysokie miejsce potwierdza dobre tempo rozwoju Wałbrzycha. – Zostaliśmy dostrzeżeni i wyróżnieni na arenie ogólnopolskiej. To znak że w Wałbrzychu poziom rozwoju i wydatków na inwestycje jest utrzymywany na dobrym poziomie, a przecież realizowane inwestycje mają służyć przede wszystkim mieszkańcom i wpływać na ich komfort życia. Budowa Aqua-Zdroju i Starej Kopalni to dla naszego miasta ogromny wysiłek, ale stoimy przed jeszcze większym wyzwaniem jakim jest obwodnica zachodnia. To będzie największa inwestycja w powojennej historii naszego miasta i wierzę że jej wykonanie będzie oznaczać dla całego regionu nowe otwarcie i znacząco zwiększy dostępność komunikacyjną. Muszę w tym miejscu także podkreślić ogromne kwoty przeznaczone na modernizację transportu publicznego, drogi i komunikację, wielkie nakłady na remont infrastruktury szkolnej i sportowej oraz budowę nowych mieszkań, przedszkoli i żłobków – mówi Roman Szełemej prezydent Wałbrzycha.

Nagrody zostały wręczone podczas XV Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, które odbyło się w dniach 5-6 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Fot. użyczone (UM Wałbrzych)

10 października 2017

ONE COMMENT ON THIS POST To “Docenieni za inwestycje”

  1. barakuda napisał(a):

    Nareszcie znalazł się WŁAŚCIWY FACET na funkcji PREZYDENTA miasta. To wreszcie facet z JAJAMI. Poprzednicy zapuścili miasto, z którego min. młodzież uciekała gdzie pieprz rośnie. Malkontenci powinni już wyjeżdżać. Jestem pełen podziwu dla Niego. Tak trzymać!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica