Kultura, Polecamy

DOM dla najnajów

W Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu nowość! Spektakl skierowany do najnajowej publiczności w reżyserii Seweryna Mrożkiewicza. Prapremiera 14 kwietnia o godz. 17:00 na Małej Scenie.

Historia stworzenia świata to często inspiracja do działań teatralnych, wykorzystujących różne środki sceniczne. Podjęcie tego tematu w kontekście grupy najnajów otwiera nową perspektywę postrzegania tego zagadnienia. Zmusza do poszukiwania sposobu, dzięki któremu będzie można zapoznać małego widza z główną myślą spektaklu – nasz ŚWIAT to nasz DOM.

Tworzenie świata, którego adresatem, a jednocześnie uczestnikiem jest dziecko, skłania do użycia form bliskich małemu człowiekowi. Dlatego w spektaklu nie zabraknie zabaw związanych z ruchem i rytmem, jak również działań plastycznych, nadających kształt całemu zdarzeniu.

– Chcemy, aby różnorodność bodźców wykorzystanych w spektaklu, zachęcała do zabawy w budowanie DOMU – wspólnego ŚWIATA – podkreśla Seweryn Mrożkiewicz.

Scenariusz i reżyseria – Seweryn Mrożkiewicz

Scenografia – Klaudia Laszczyk

Muzyka – Anna Mansfeld

Obsada – Patrycja Rojecka, Seweryn Mrożkiewicz

Wiek – 0,5 – 3 lat

Prezentacje popremierowe

  1. 04, godz. 17:00_ Mała Scena PRAPREMIERA
  2. 04, godz. 16:00_ Mała Scena
  3. 04, godz. 16:00_ Mała Scena
  4. 04, godz. 16:00_ Mała Scena

Bilety: 20 zł

Rezerwacja miejsc w Biurze Organizacji Widowni od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00, tel.: 74 666 73 40.

Fot. użyczone (TLiA)

12 kwietnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica