Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy

Dopiął swego! Przebiegł polskie wybrzeże

Paweł Białek ze Świebodzic zrealizował swój cel i przebiegł samotnie całe wybrzeże polskiego morza. W 12 dni pokonał 377 km i w zeszłą środę (13 lipca), zgodnie z planem przekroczył metę na Helu.

Pawel_bieg

Ten 24-letni świebodziczanin postanowił przebiec trasą wzdłuż wybrzeża po to, by zebrać  pieniądze na pomoc dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej, prowadzonego w Świebodzicach przez siostry do Notre Dame.

Biegacz pokonywa trasę w różnych warunkach atmosferycznych, czasami podczas silnej ulewy, czasami w palącym słońcu. Codziennie było to średnio ponad 30 km. Paweł Białek  wierzy, że jego wielki i godny uznania wyczyn przełoży się na równie wielkie serca osób, które zechcą wesprzeć Stowarzyszenie Charytatywno-Opiekuńcze, działające przy Domu Pomocy Społecznej dla niepełnosprawnych chłopców w Świebodzicach. Bo Paweł właśnie dla nich przebiegł ten dystans. Pieniądze cały czas można wpłacać na konto Stowarzyszenia:

BZ WBK 30109023560000000108811396 z dopiskiem: BIEG 377.

Fot. użyczone (UM Świebodzice)

 

16 lipca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica