Aktualności, Polecamy

Dostali środki na podmytą drogę

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przyznało kolejne promesy na zapobieganie i usuwanie skutków klęsk żywiołowych dla samorządów z Dolnego Śląska. Blisko 22 mln zł trafiło do 33 gmin i 6 powiatów. Jedyną miejscowością z regionu wałbrzyskiego, która otrzymała wsparcie są Stare Bogaczowice.

Gmina otrzyma 80 tys. zł na odbudowę drogi gminnej w okolicy budynku nr 247. To duże wsparcie dla tej małej miejscowości, która często musi zmagać się z klęskami żywiołowymi. Wójt Starych Bogaczowic odebrał promesę z rak Pawła Hreniaka, wojewody dolnośląskiego.

Pieniądze przyznane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pozwolą m.in. na remonty dróg gminnych i powiatowych, odbudowę nawierzchni zniszczonych tras czy remont uszkodzonych budynków. W sumie w 2018 roku kwota promes przyznanych na usuwanie skutków klęsk żywiołowych w województwie dolnośląskim to już blisko 90 mln zł.

Fot. użyczone (DUW)

1 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica