Na sygnale, Polecamy

Drugi ze sprawców usiłowania rozboju zatrzymany

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu wałbrzyscy policjanci w poprzez lokalne media prosili o pomoc w ustaleniu tożsamości osób odpowiedzialnych za usiłowanie rozboju na 61-letniej kobiecie. Publikacja komunikatu z wizerunkiem podejrzewanych przyniosła pozytywny efekt jeszcze tego samego dnia. Po kilku godzinach pierwszy ze sprawców był już w rękach funkcjonariuszy. Tożsamość drugiego z mężczyzn także została ustalona. W środę ukrywający się 21-latek również trafił w ręce mundurowych. To mieszkaniec Jedliny-Zdroju.

Dzięki szybko i skutecznie przekazanej informacji przez redakcje policjanci jeszcze tego samego dnia odebrali wiele sygnałów od mieszkańców Wałbrzycha oraz całego regionu. Pozwoliły one na ustalenie sprawców usiłowania rozboju. Pierwszego z nich – 25-latka, 21 maja około godziny 16:00 zatrzymali policjanci.
Drugi z mężczyzn trafił w ręce mundurowych 12 czerwca nad ranem. Mężczyzna został zatrzymany w jednym z mieszkań przy ul. Noworudzkiej w Jedlinie-Zdroju. Podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia czynu i złożył wyjaśnienia.
Przypomnijmy, że o zdarzenia doszło 14 marca 2019 roku około godz.19:40 przy ul. Brzechwy w Wałbrzychu. To w tym miejscu przestępcy zaatakowali 61-latkę. Najpierw uderzyli wałbrzyszankę w głowę, a następnie szarpiąc za torebkę, próbowali pokrzywdzonej ją wyrwać. Kobieta nie dała się okraść, a spłoszeni sprawcy uciekli.
Policjanci po raz kolejny dziękują mieszkańcom oraz lokalnym mediom za każdy sygnał i pomoc w ustaleniu przestępców, co w dużej mierze przyczyniło się do zatrzymaniu obu mężczyzn.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

16 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica