Na sygnale, Polecamy

Dwaj bandyci pobili mężczyznę w jego mieszkaniu

Dwóch młodych mieszkańców Jedliny-Zdroju zatrzymali w minioną niedzielę policjanci z Głuszycy. Obaj 24-letni mężczyźni dzień wcześniej wtargnęli do mieszkania znajdującego się przy ul. Noworudzkiej w tej miejscowości i pobili jego właściciela. Podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Do pobicia 39-letniego mieszkańca Jedlin-Zdroju doszło w poprzednią sobotę wieczorem. Poinformowani o zdarzeniu funkcjonariusze z Głuszycy zaraz po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania sprawców. Szybko zatrzymali podejrzanych, dwóch mężczyzn w wieku 24 lat, mieszkańców Jedliny-Zdroju.

Według ustaleń śledczych napastnicy mieli siłą wejść do mieszkania pokrzywdzonego i przy użyciu metalowej rurki pobić 39-latka, a nawet zagrozić mu pozbawieniem życia.

Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zastosował wobec obu zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 15 dni. Obaj mężczyźni mogą teraz trafić za kraty więzienia na 3 lata. Pobitemu mężczyźnie na szczęście nic poważnego się nie stało.

Fot. ilustracyjne

12 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica