Na sygnale, Polecamy

Dwaj złodzieje i paser w rękach policji

Wałbrzyscy funkcjonariusze jednego dnia zatrzymali dwóch złodziei. Jeden przywłaszczył sobie przenośny głośnik, drugi markową piłę spalinową. Oprócz tego wpadł paser, który pomagał „upłynnić” zrabowane urządzenie.  Mężczyźni mogą trafić za kratki nawet na 5 lat. 

Pierwszy z zatrzymanych to 23-letni wałbrzyszanin, który w listopadzie zeszłego roku w jednym ze sklepów przy ul. 1 Maja ukradł przenośny głośnik o wartości 550 zł. Policjanci podczas śledztwa ustalili kto jest złodziejem i 2 lutego zatrzymali złodzieja przy ul. Psie Pole w Wałbrzychu.

Drugi amator cudzej własności, którego udało się zatrzymać to 40-letni mężczyzny. Ten złodziej z kolei przywłaszczył sobie znajdującą się na strychu jednego z budynków przy ul. Grota-Roweckiego w Wałbrzychu piłę spalinową wycenioną na blisko 950 zł. Mundurowi ustalili, że w zbyciu jej pomógł mu 57-letni mieszkaniec miasta, który tym samym odpowie za paserstwo. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwa staną teraz przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. ilustracyjne/archiwum

9 lutego 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica