Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Dzień Dziecka z Cersanitem

Niedziela 9 czerwca upłynęła w Starej Kopalni pod znakiem doskonałej zabawy. Na terenie obiektu odbył się Dzień Dziecka dla pracowników Cersanitu i ich pociech. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji.

Dzieci zostały podzielone na kategorie wiekowe i brały udział w odpowiednich do wieku zajęciach. Maluchy uczestniczyły w warsztatach sensorycznych „Bajtel w Kopalni”, podczas których mogły malować specjalnymi barwnikami oraz w zajęciach lepienia z gliny w Centrum Ceramiki Unikatowej. Starsze dzieci miały do dyspozycji warsztaty z BHP, warsztaty z kalkomanii (Centrum Ceramiki Unikatowej) gdzie mogły stworzyć swój własny, unikatowy talerzyk oraz wzięły udział w wycieczce do podziemi z przewodnikami Muzeum Przemysłu i Techniki, podczas której mogły poczuć się jak prawdziwi górnicy.
Dodatkowo na wszystkie grupy czekały atrakcje na placu eventowym: dmuchańce, fotobudka, gry i zabawy z animatorkami, wata cukrowa i popcorn oraz malowanie specjalnie wykonanej przez ceramików Starej Kopalni mozaiki firmy Cersanit. Uczestnicy mieli również zapewniony poczęstunek.
W całym wydarzeniu wzięło udział ok. 150 dzieci wraz z rodzicami. – W opinii pracowników, był to bardzo udany dzień. Najmłodsi byli bardzo zadowoleni z zajęć oraz atrakcji, z których korzystały. Prace, które dzieci wykonały podczas warsztatów BHP zostaną wyeksponowane w fabryce – mówi Tomasz Jakacki, dyrektor Cersanitu III S.A.
Fot. użyczone (Stara Kopalnia)

16 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica