Aglomeracja Wałbrzyska, Czarny Bór, Polecamy

Dzień Kobiet we włoskich rytmach

Muzyka, humor i dobra zabawa – tak w skrócie można opisać tegoroczne obchody Gminnego Dnia Kobie w Czarny Borze. Na zaproszenie wójta gminy Adama Góreckiego odpowiedziało blisko 150 pań.

wloska_muzyka1

Po życzeniach i wspólnym toaście przyszedł czas na koncert. E tym roku gwiazdą wieczoru był włoski muzyk Thomas Grotto. Ten pełen pasji, wigoru i optymizmu wokalista po kilku taktach rozgrzał całą widownię wprowadzając wszystkich w klimat iście południowy. Piosenki przeplatał dowcipami o Włoszech, zapraszał panie do tańca i wspólnego śpiewu. Blisko dwugodzinna część artystyczna spotkania obfitowała w humor, wspólny śpiew i dobrą zabawę. Jak co roku po części oficjalnej mieszkanki Czarnego Boru otrzymały kwiaty, które w imieniu wójta wręczyli chłopcy z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze. Następnie przyszedł czas na słodki poczęstunek przy świecach i muzyce.

Fot. użyczone (UG Czarny Bór)

8 marca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica