Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

„Elektryczne” zloty dla zdrowia

Burmistrzowie Głuszycy, Jedliny i Świeradowa – sygnatariusze deklaracji współpracy na rzecz ograniczenia niskiej emisji i promowania aktywnego trybu życia zawarli porozumienie z firmą Eko-Bike.

Umowa przewiduje organizację cyklicznie odbywających się zlotów osób jeżdżących na rowerach elektrycznych w Głuszycy, Jedlinie-Zdroju i Świeradowie-Zdroju w połączeniu z promocją działań w zakresie ograniczenia niskiej emisji. Pierwszy „Electro-bike Tour” odbędzie się w Jedlinie-Zdroju już 8 kwietnia, następny 9 czerwca w Świeradowie-Zdroju, trzeci zaś w Głuszycy 30 września.

Porozumienie zakłada także certyfikację wypożyczalni rowerów elektrycznych, które 21 marca mają zostać otwarte w Głuszycy i Jedlinie-Zdroju. Przypomnijmy, że od września 2017 roku w Świeradowie-Zdroju funkcjonuje już podobna wypożyczalnia.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

6 lutego 2018

ONE COMMENT ON THIS POST To “„Elektryczne” zloty dla zdrowia”

  1. Xyz napisał(a):

    Szkoda tylko, że nie pomyślą o osobach niepełnosprawnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica