Kultura, Polecamy

Elvis symfonicznie!

Nieśmiertelne przeboje króla rock’n’rolla, Elvisa Presleya, to prawdziwa uczta dla uszu, ducha i …. nóg! Nabierają szczególnego uroku w niesamowitych aranżacjach na orkiestrę symfoniczną i zespół rock’n’rollowy! W Filharmonii Sudeckiej usłyszymy przepiękne ballady miłosne, przeplatające się z muzycznymi hitami, które sprawią, że publiczność wprowadzona zostanie w pozytywny, radosny, letni nastrój.

O rozrywkę na najwyższym poziomie zadbają zaproszeni do współpracy artyści, którzy muzykę Elvisa zdają się mieć we krwi. Wystąpi Elvis Band powołany przez perkusistę i bandleadera Józefa Eliasza. Zespół występuje w wielu projektach muzycznych, które tworzone są w bydgoskim klubie Eljazz. Dwóch wokalistów i sekcja rytmiczna oddaje w pełni muzykę wykonywaną przez Elvisa Presley’a, a w połączeniu z orkiestrą symfoniczną tworzy wyjątkowe, bogate brzmienie.
Każdy z muzyków ma wiele sukcesów na swoim koncie w postaci wygranych konkursów, udziału w festiwalach, nagranych płytach czy też występach w programach telewizyjnych.
W zespole występują: Adam Wasiela – śpiew, Łukasz Piasecki – śpiew, Artur Grudziński – instrumenty klawiszowe, Maciej Olesiński – gitara, Kasper Łbik – gitara basowa, Józef Eliasz – perkusja.
O Elvisie opowie Emilia Czekała, która energetycznie i dowcipnie wprowadzi w pełen szaleństwa rock’n’rollowy świat. Jedno jest pewne – nogi same będą rwać się do tańca, a marynarki fruwać w powietrzu! Filharmoników Sudeckich poprowadzi Pierwszy Dyrygent Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Sudeckiej Bartosz Żurakowski.
Zapraszamy już 9 sierpnia o godz. 19:00 do Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu. Bilety do nabycia na: www.filharmonia-sudecka.bilety24.pl.
Red
Fot. użyczone (Filharmonia Sudecka)

5 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica