Polecamy, Sport

Epickie ściganie przy jeziorze

Jeśli szukacie nowych kolarskich przygód to mamy propozycję w sam raz dla was. Kaczmarek Electric MTB oraz Strefa MTB Sudety przygotowują wspólnie dla miłośników kolarstwa górskiego czterodniową etapówkę pod nazwą Epicka Czwórka, która odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia w Bielawie. Zapisy właśnie ruszyły.

Miłość do kolarstwa, pasja, profesjonalizm i nieograniczony zapał to są cechy, które połączyły obu organizatorów, którzy zamierzają stworzyć nowy produkt na rynku polskich etapówek. Epicka Czwórka to nie tylko wyścig, ale przede wszystkim atmosfera przed i po każdym dniu sportowej rywalizacji.

Co będzie wyróżniać nowy wyścig? Start i meta każdego etapu zawsze będą usytuowane w tym samym miejscu – przy Jeziorze Bielawskim, do przejechania będą dwa dystanse: Classic (etap od 25 do 40 km, przewyższenia od 1000 m do 1500 m) oraz Epic (etap od 50 do 70 km, przewyższenia od 2000 m do 2500 m). Oczywiście będą pamiątkowe koszulki i medale, bogate pakiety startowe, nagrody finansowe dla zwycięzców w kat. open i wiele innych rzeczy, które powinny przyciągną w sierpniu do Bielawy wielu miłośników kolarstwa górskiego

Na etapówkę będzie można przyjechać z całą rodziną, a miasteczko zawodów ulokowane zostanie przy jeziorze, które jest malowniczo położonym akwenem wodny z piaszczystą i strzeżoną plażą, wyspą, molem i boiskami sportowymi.

Można już się zapisywać do Epickiej Czwórki, ale spieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona. Im wcześniej tym taniej. Lin do zapisów: http://zapisy.ultimasport.pl/zapisz/340.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

5 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica