Aktualności, Polecamy

Fanaberie uratowane. Zapraszamy do Szaniawskiego

Ulubiony festiwal wałbrzyszan, obchodzi XV urodziny. Niewiele jednak brakowało, by jego młode życie zostało przerwane tuż przed pięknym jubileuszem. Dzięki zaangażowaniu wielu osób wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem. Szaniawski zaprasza na XV Fanaberie „Uratowani”. Hasło, które będzie towarzyszyć widzom podczas tegorocznej edycji odnosi się zarówno do sytuacji teatru i festiwalu, jak i do naszych wspólnych tęsknot. Hasło „Uratowani” mówi o nadziei.

Zapraszamy na festiwal, którego program nie jest tym razem zbudowany wokół jakiegoś konkretnego tematu. Wspólnym mianownikiem festiwalowych przedstawień, koncertów, monodramów, szkolnych dyplomów, nowych form, spotkań w Klubie Festiwalowym… jest chęć porozumienia. Artyści chcą wyjść naprzeciw potrzebom widzów, chcą poszukać – nawet skromnych – okazji do spotkania, chwilowego, przelotnego zjednoczenia – i w tych trudnych czasach zaproponować widzom, artystom i samym sobie – minimum przestrzeni wspólnoty i ratunku.

XV Festiwal Fanaberie „Uratowani” to aż 11 okazji do zabawy i refleksji, spektakle z Polski i Włoch, aż dwie wałbrzyskie premiery – „Lord Jim…” i „Wczuj się…” – teatry od Szczecina i Poznania po Kraków i Bytom, gwiazdy, świetne zespoły i twórcy, dużo muzyki i dużo rozmów w zawsze otwartym foyer. Zapraszamy między 1 a 6 grudnia do Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu im. Szaniawskiego.

Dodajmy, że Fanaberie zostały sfinansowanie ze środków samorządu województwa dolnośląskiego. Szczegółów szukajcie choćby w poprzednim wydaniu Tygodnika Wałbrzyskiego lub na stronie internetowej Teatru Dramatycznego im. Szaniawskiego.

Fot. użyczone/materiały organizatorów

28 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica