Aktualności, Polecamy

Festiwal prawdziwej zabawy

W ramach obchodów Dni Podzamcza z Vectrą odbył się niesamowity festiwal przepełniony zabawą, uśmiechami i doskonałą atmosferą. Słoneczna pogoda i przygotowane przez organizatorów atrakcje sprawiły, że licznie przybyłe dzieci nie miały prawa narzekać na nudę.

Na scenie odbyły się indywidualne i grupowe pokazy taneczne, a także popisy wokalne. Występy dzieci z podzamczańskich przedszkoli jak co roku spotkały się z aplauzem publiczności. Młodzi ludzie ze Studia Tańca Carmen wykonali tańce nowoczesne, a najmłodsi zaprezentowali dynamiczne układy zbiorowe.

Podczas imprezy przygotowano wiele konkursów z nagrodami rzeczowymi, m.in. konkurs ekologiczny, plastyczny i sprawnościowy, a także turniej warcabowy. Przybyłe na festiwal dzieci brały udział w grach i zabawach z doświadczonymi animatorami, zapewniającymi ciekawe atrakcje i niezapomniane przeżycia dla każdego. Dużą popularnością cieszyło się wesołe miasteczko oraz możliwość wirtualnego prowadzenia samochodu na symulatorze jazdy.

Natomiast na stoisku sekcji oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej udzielano porad dotyczących aktywnego i zdrowego stylu życia. Współorganizatorem festynu była Fundacja RECAL, która zorganizowała dla dzieci konkursy sprawnościowe i ekologiczne oraz zbiórkę aluminiowych puszek po napojach.

Fot. użyczone (OSK SM Podzamcze)

6 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica