Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Fundusze sołeckie wydane

– Środki budżetu gminy przeznaczone na fundusze sołeckie zostały w tym roku rozdysponowane na inwestycje służące poprawie warunków życia mieszkańców wsi – informuje burmistrz Głuszycy Roman Głód.

solectwa_fundusze

I tak w Kolcach i w Sierpnicy powstały siłownie zewnętrzne przy istniejących już placach zabaw. Koszt dla jednego sołectwa wyniósł 8350 zł. W Łomnicy w związku ze zmianą planu zagospodarowania przestrzeni przygotowano teren pod planowaną i oczekiwaną, zwłaszcza przez najmłodszych mieszkańców, budowę placu zabaw. W Głuszycy Górnej zamontowano o ogrodzenie boiska znajdującego się przy świetlicy wiejskiej wraz z jego monitoringiem. Z kolei w Grzmiącej rada sołecka zdecydowała się przeznaczyć swój fundusz na wkład własny w modernizację boiska wiejskiego. Pozyskane przez Głuszycę wsparcie finansowe z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na modernizację boiska w Grzmiącej wyniosło 50 proc. wartości inwestycji.

Fot. użyczone

22 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica