Na sygnale, Polecamy

Gang ukradł… proszek do prania

Trzech młodych ludzi zatrzymali policjanci z Boguszowa Gorc. Dziewiętnastoletni herszt szajki opracował idealny plan skoku, który wykonał z dwoma 16-letnimi pomagierami. Złodzieje włamali się do marketu i ukradli 12 opakowań proszku do prania. Szybko zostali jednak złapani.

Tuż po godz. 3:00 w miniony wtorek funkcjonariusze w Boguszowie Gorcach zostali powiadomieni o włamaniu do marketu. Sprawcy wybili szybę wystawową i ukradli, to co było najbliżej, czyli 12 opakowań proszku do prania.
Mając doskonałe rozpoznanie lokalnego środowiska mundurowi od razu wytypowali i jeszcze tego samego dnia zatrzymali trzech sprawców włamania i kradzieży. Szefem grupy był 19-letni mieszkaniec Boguszowa Gorc, który jak na herszta przystało opracował plan genialnego skoku, który polegał na wybiciu szyby w markecie i zabraniu wszystkich rzeczy, które znajdowały się w zasięgu ręki. Skoku dokonał wspólnie z dwoma 16-letnimi pomagierami. Po wybiciu szyby wystawowej okazało się, że można ukraść tylko proszek do prania. W myśl zasady, że „lepszy rydz niż nic” złodzieje wynieśli ze sklepu 12 dużych opakowań proszku do prania.
W czasie prowadzonych czynności wszyscy przyznali się do zarzuconego czynu. Za popełnione przestępstwo 19-latkowi grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. O losach obu 16-latków zadecyduje sąd rodzinny.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

28 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica