Kultura, Polecamy

Gdzie jest kapelusz?

W najbliższą niedzielę, 10 lutego o godz. 12:30 zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl „Kapelusz Pani Wrony” w reż. Laury Słabińskiej, dedykowany dzieciom w wieku 4+.

Na jednym z tradycyjnych spotkań pod dębem Pani Wrona nie pojawia się, bo skradziono jej kapelusz. Przyjaciele wpadają na pomysł, by poprosić o pomoc Detektywa Barnabę, który natychmiast rozpoczyna poszukiwania. Uczestniczą w nich wszyscy mieszkańcy lasu – czy to dobrowolnie, czy też wywołani przez Barnabę na przesłuchanie.

Przedstawienie zachwyca barwnymi kostiumami rodem z paryskiego żurnala, a scena przypomina wybieg mody. Ale czy szykowne ubrania i bycie modnym decydują o wartości człowieka? Przekonajmy się o tym podczas spektaklu.

Bilety: 19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci). Przypominamy, że kasa biletowa teatru (tel. 74 666 73 41), czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem. Kup bilet on-line na www.bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.

Fot. użyczone (TLiA)

 

9 lutego 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica