Aglomeracja Wałbrzyska, Głuszyca, Polecamy

Głuszycka sala widowiskowa remontowana

Trwa remont sali widowiskowej w Centrum Kultury w Głuszycy. Wymieniona już została instalacja elektryczna, obecnie do malowania przygotowywane są ściany w sali i w pomieszczeniach na zapleczu. Niebawem nastąpi wymiana stolarki okiennej i położona zostanie nowa wykładzina podłogowa. Prace mają potrwać do końca listopada.

????????????????????????????????????

Realizowany zakres prac remontowych został w 80% sfinansowany dzięki otrzymanej przez gminę promesie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. – Otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 128 tys. zł. Z budżetu gminy wydamy natomiast na ten cel 32 tys. zł, co stanowi 20% wartości całej inwestycji – informuje Roman Głód, burmistrz Głuszycy. Zadanie wykonuje DFBO Dolnośląska Firma Budownictwa Ogólnego z Ząbkowic Śląskich.

Fot. użyczone (UM Głuszyca)

8 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica