Polecamy, Sport

Górnik kompletuje kadrę

Sześciu nowych zawodników podpisało już kontrakty z naszym czwartoligowcem z Wałbrzycha. Do kadry dołączyli doświadczeni i dobrze znani pod Chełmcem Tomasz Wepa, Michał Oświęcimka, Mateusz Sawicki i Sławomir Orzech oraz dwaj młodzieżowcy.

Pierwszym wzmocnieniem biało-niebieskich, o czym już informowaliśmy, było sprowadzenie z Odry Opole Tomasza Wepy. Kolejnymi zawodnikami, którzy przed inauguracją sezonu 2018/2019 w IV lidze postanowili związać się z Górnikiem okazali się jego byli gracze. Do Wałbrzychu wrócili Michał Oświęcimka, który ostatnio występował w Polonii Warszawa oraz Mateusz Sawicki i Sławomir Orzech, którzy grali w niemieckich i austriackich zespołach niższych lig. Nowymi nabytkami wałbrzyskiego klubu zostali też dwaj młodzieżowcy, wychowankowie Gryfa Świdnica. To bramkarz Szymon Stec oraz skrzydłowy Szymon Tragarz, syn Rafała Tragarza, który w latach 90. Reprezentował barwy Górnika. Jak się dowiedzieliśmy to jeszcze nie koniec wzmocnień przed rozpoczęciem ligi.

Fot. użyczone (www.gornik-walbrzych.pl)

2 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica